Konferencja: Prawo designu i mody. Kreowanie Produktu

22 listopada 2019 r.
Uniwersytet Śląski w Katowicach Bankowa 11b, Katowice

Kancelaria Kulikowska&Kulikowski jest współorganizatorem konferencji Prawo Designu i Mody. Kreowanie Produktu, która odbędzie się 22 listopada 2019 r. w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim. Wydarzenie będzie poświęcone tematyce własności intelektualnej bliskiej prawu designu i mody. Konferencja jest organizowana przez Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy UŚ przy wsparciu ze strony kancelarii z Katowic i Warszawy, w tym Pawełczyk, Kulikowska & Kulikowski.

Konferencja kierowana jest do designerów, projektantów mody, przedsiębiorców odzieżowych, przedsiębiorców z branży kosmetycznej, firm jubilerskich, a także do adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych i sędziów, którzy coraz częściej się spotykają z tematami z zakresu prawa designu i mody. Tematami poruszanymi na tegorocznej konferencji mają być dwie grupy zagadnień: ochrona w zakresie prawa własności intelektualnej oraz wycena dóbr i praw własności intelektualnej.

Formuła konferencji będzie dynamiczna. Przewidywana jest dyskusja z projektantami oraz stoiska z autorską modą, biżuterią oraz publikacjami z zakresu prawa mody.

Formularz rejestracji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kulikowska & Kulikowski Sp. kom. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kwiatowej 21/3 oraz przez Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego z siedzibą w Katowicach, przy ulicy Bankowej 11b danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszenia do udziału w Konferencji Prawo designu i mody, Kreowanie Produktu, która odbędzie się 22 listopada 2019 r., w celu i zakresie niezbędnym do zrealizowania mojego biernego udziału w przedmiotowej Konferencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy o ochronie danych osobowych; do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Dane będą przetwarzane przez okres jakiego dotyczy zgoda. W przypadku wycofania zgody nastąpi niezwłoczne zaprzestanie przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kulikowska & Kulikowski Sp. kom. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kwiatowej 21/3 oraz przez Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego z siedzibą w Katowicach, przy ulicy Bankowej 11b moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego/wysyłania informacji o planowanych wydarzeniach. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy o ochronie danych osobowych; do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Dane będą przetwarzane przez okres jakiego dotyczy zgoda. W przypadku wycofania zgody nastąpi niezwłoczne zaprzestanie przetwarzania.

Prelegenci

dr hab. Marlena Jankowska

adw. Agnieszka Matusik-Niedziałek

Joanna Jabłczyńska

adw. Alicja Cessak

adw. Magdalena Korol

dr Aleksandra Nowak-Gruca

apl. adw. Agnieszka Warmuzińska

dr Paweł Węgrzyn

Joanna Karlik-Knocińska

Ewa Ciepielewska

Prof. nadzw. dr hab. Mirosław Pawełczyk

prof. nadzw. dr hab. inż. Joachim Foltys

Agnieszka Olekyn – Wajda

r. pr. Jacek Pierzyński

dr Paweł Biały

dr Krystian Dudek