O nas

Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, że Kancelaria Kulikowska & Kulikowski działa na rynku IP już 25 lat.

Kiedy 1 lipca 1991 roku Kancelaria rozpoczynała działalność, jej partnerzy założyciele, Wanda Kulikowska i Jarosław Kulikowski, połączyli siły wieloletniego doświadczenia i młodzieńczego optymizmu i stworzyli kancelarię niezależną i nowoczesną, opartą na wiedzy, praktyce i innowacyjności, odpowiadającą potrzebom Klientów.

Będąc wówczas jedną z pierwszych w Polsce spółek prywatnych zajmujących się ochroną własności przemysłowej, od początków funkcjonowania podjęliśmy wyzwanie znalezienia się w czołówce kancelarii wiodących w kraju.

W 1991 roku K&K tworzyło niewielkie grono osób, które szybko stało się zrębem dynamicznie rozwijającego się, prężnego zespołu specjalistów z dziedziny wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych, oznaczeń geograficznych, nieuczciwej konkurencji, prawa autorskiego i domen internetowych.

Dzisiaj ten sprawny i doświadczony zespół, wyposażony w wiedzę, doświadczenie, kreatywność, rzetelne podejście do prawa i znajomość realiów rynkowych liczy już kilkadziesiąt osób. Współpracujemy także z najlepszymi zagranicznymi specjalistami, oferując kompleksową ochronę praw własności przemysłowej na całym świecie.

Kancelaria od początku swoje działalności specjalizowała się w obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych oraz wiodących koncernów zagranicznych, towarzysząc im w ich drodze biznesowej na polskim rynku. Jednakże od lat coraz liczniejsze grono naszych Klientów to także polscy przedsiębiorcy, których wspieramy w budowie ich sukcesów na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

Jubileusz 25 lat to także zobowiązanie do nieustannego rozwoju. Kancelaria Kulikowska & Kulikowski, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom wprowadza do swojej oferty innowacyjną na polskim rynku usługę pomiaru wartości kapitału intelektualnego, wierząc, że przyczyni się ona do wzrostu potencjału kapitału intelektualnego polskich przedsiębiorstw, efektywności jego wykorzystania i ochrony.