30 lat K&K

Mija 30 lat odkąd po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi naszej Kancelarii. Jako kilkuosobowy wówczas zespół byliśmy pełni nadziei, że uda nam się zbudować miejsce, w którym zaangażowanie, profesjonalizm, ale również nowoczesne podejście wyjdą naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Dzisiaj, kiedy tworzymy niemal 40-osobowy zespół, nadal z sukcesem realizujemy nasz plan. Niezmiennie pozostajemy pełni zaangażowania i pasji, które kierują naszymi działaniami. Każde nowe zlecenie, jakie otrzymujemy to dla nas nie tylko praca do wykonania, ale przede wszystkim wyzwanie, na które odpowiadamy naszym doświadczeniem i wiedzą, dzięki którym rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane problemy naszych Klientów.

Przez 30 lat przebyliśmy długą drogę, chociaż czasem czujemy, że była to jedynie chwila. Tworząc zawsze zgrany zespół, razem świętowaliśmy urodziny, jubileusze, śluby i narodziny. I chociaż twarze się zmieniały, to każda z nich trwale zapisała się w naszej historii.

30 lat na rynku to jednak nie tylko zaangażowanie zespołu, a przede wszystkim Klienci, którzy chcą powierzać nam swoje sprawy. Dziękujemy Państwu, że są Państwo z nami i darzą nas zaufaniem. To także Państwo tworzą naszą historię i budują naszą przyszłość.

30 lat za nami, ale wiele jeszcze przed nami. Czekamy z ciekawością na to, co przyniesie nam przyszłość i jesteśmy pewni, że ten jubileuszowy rok będzie pełen ekscytujących wydarzeń.